Avukat Serdarhan Topo Kimdir ?

Avukat Serdarhan Topo , İstanbul’daki bilişim ve ceza hukuku konusunda uzman hukuk büroları arasında araştırma yaparken karşılaştığımız ve bizi samimiyetle karşılayan Topo Hukuk Bürosu‘nun kurucu avukatı.

Kendisiyle Türkiye’deki bilişim hukukunun son durumu hakkında hasbihal ettik. Bilişim hukuku avukatı olarak bize bilgilerini esirgemeyen Serdar Han Topo‘ya yazımızın başında teşekkür etmek istiyoruz.

Avukat Serdarhan Topo Kimdir ?

Edindiğimiz bilgilere göre Avukat Serdar Han Topo; İstanbul Barosuna bağlı olarak görev yapan, kariyerine öğrencilik yıllarında katıldığı sosyal sorumluluk projelerinden tutun da, çalıştığı ünlü hukuk bürolarına kadar pek çok önemli veri katan ve tecrübesiyle yaptığı işlerden söz ettiren bir hukukçudur.

Serdarhan Topo, özellikle öğrenciliğinde uzun yıllar aktif olarak hukuk dünyasında rol alan Topo Hukuk Bürosu kurucu avukatı olan, 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş, 1 senelik avukatlık stajını başarıyla tamamladıktan sonra 2015 yılında avukatlığa başlamıştır.

Hem bir yazar, hem bir hukukçu, hem de iş disiplinini normalden biraz daha fazla önemseyen biri olarak gördüğümüz Serdar Han Topo beyefendi, genç ve dinamik ekibiyle ulusal ve uluslararası basında adından çokça söz edilen biri olmayı başarmış. Yürüttüğü davalar aslında belirli alanlara ayrılıyor, ancak bilişim hukuku bunların başında geliyor.

Özellikle internet üzerinden işlenen suçlar konusunda hem bilişim hukuku hem de bilişim teknikleriyle ilgili Topo Hukuk Bürosu‘na güven duyduğumuzu belirmeliyiz.

Serdarhan Topo
Serdar Han Topo – Topo Hukuk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir